turkiyecumhuriyeti100yil

Hizmetlerimiz

Değer Yaratan Çözümlerimiz

Özgün ve öncü metotlarımızla, kurum ve bireylere değer yaratan eğitim ve danışmanlık çözümleri sunuyoruz.

İletişim merkezleri, süreç yönetimi, deneyim tasarımı, inovasyon ve girişimcilik alanında değer yaratan hizmetlerimizi ve kurumsal eğitim ve gelişim alanındaki çözümlerimizi aşağıdaki açıklamalardan inceleyebilirsiniz. Teklif almak, detaylı bilgi veya özel eğitim talepleriniz için sayfanın altındaki iletişim formunu doldurun..

İletişim Merkezi / Çağrı Merkezi Çözümlerimiz

İletişim Merkezi / Çağrı Merkezi kurulumu (altyapı, süreç ve personel), İletişim merkezi Check-Up / analiz ve skorlama çalışması , performans iyileştirme çalışmaları, gizli müşteri aramaları , outsource-inhouse taşıma, organizasyon ve çalışan yetkinlik değerlendirme ve yönetim destek çalışmaları ile performans ve deneyiminizi zirveye taşımanızı sağlıyoruz.

Süreç Yönetimi Danışmanlığı

İş süreçlerinizin sıfırdan tasarımı, var olan süreçlerin dokümantasyonu, iş süreçlerinin analizi ve iyileştirme çalışmaları, dijital dönüşüm programları, tüm bölümler için FTE hesapları, Risk - Etki Analizleri ile kurumsal yapınızı güçlendiriyoruz.

Deneyim Tasarımı ve Ölçümleme

Çağrı Merkezi, İletişim Merkezi, İnternet Sitesi ve müşteriye dokunan tüm noktaların deneyim skorlarını ölçüyoruz Müşteri Deneyimi (CX) ve Çalışan Deneyimi (EX) açısından tasarımını güçlendiriyoruz.

Yönetim Danışmanlığı

Yönetsel faaliyetlerinizin tamamında, performans, deneyim, yönetim perspektifinde çalışmalar yapıyoruz. Performans ve deneyim iyileştirme, yönetim güçlendirme çalışmaları yapıyoruz. Faaliyetlerinizi dış kaynaklı olarak yönetiyor ya da yönetim fonksiyonlarınıza sizden birisi gibi destek oluyoruz. Bireysel Koçluk ve mentorluk hizmetleri, iş geliştirme faaliyetleri yürütüyor, kurum içi girişimcilik ve lean startup desteği sunuyoruz.

Kurumsal Eğitim / Gelişim Çözümleri

Kurumlar için interaktif ve deneyimsel öğrenmeyi odağına alan keyifli ve akılda kalıcı eğitimler, öğretici ve eğlenceli atölyeler, organizasyonlarınız için keynote konuşma, kurumsal ihtiyaçlarınız için workshop (çalıştay), bireylerin ihtiyaçları için profesyonel koçluk ve mentorluk hizmetleri sağlıyoruz. Kurum ve çalışan analizleri ile eğitim ihtiyaçlarını belirliyor, kişilik envanteri ve görüşmeler ile yetkinlik analizleri ve raporları oluşturuyoruz.

Kurumunuza Değer Yaratan Bir Deneyim Sunuyoruz!

Kurumsal Eğitim ve Danışmanlık hizmetlerimizde, kurumunuz için değer yaratan noktaları tespit ederek, bu noktalara odaklanan bir bakış açımız bulunuyor. Sizin ekibinizden birisi gibi çalışıyor, unutamayacağınız, değer yaratan bir deneyim sunuyoruz.

İhtiyacınıza Göre Özelleştirme

Tüm çalışmalarımızı sizin ihtiyaç ve beklentilerinize göre özelleştirebiliyoruz.

Stratejik Bakış Açısı

Eğitim ve danışmanlık hizmetlerimize hedeflerinizi entegre ediyoruz.

İnteraktif ve Akılda Kalıcı

Tek yönlü değil, çift yönlü iletişimimizle akılda kalıcı bir deneyim sunuyoruz.

Etkinlik ve Verimlilik Odaklı

Hem işi doğru yapmanız hem de doğru işi yapmanız için sizden biri gibi çalışıyoruz.

Çalışan ve Müşteri Deneyimi Odaklı

Çalışanları ve müşteri deneyiminizin en iyisi olmasına odaklanıyoruz.