turkiyecumhuriyeti100yil

Hakkımızda

Consult Saga | Eğitim Danışmanlık Limited Şirketi

Consult Saga olarak kurumsal eğitim ve danışmanlık hizmetleri alanında uzmanlaşmış deneyimli bir ekibiz. 2015’ten itibaren eğitim hizmetleri sunan ortaklarımızın 2021 yılında İstanbul’da kurduğu şirketimizde, özgün ve öncü metotlarımızla, kurum ve bireylere değer yaratan çözümler sunuyoruz. İletişim Merkezi, süreç yönetimi, müşteri deneyimi tasarımı, yönetim danışmanlığı, kurumsal eğitimler, keynote konuşma, koçluk ve mentorluk  gibi alanlarda sunduğumuz eğitim ve danışmanlık hizmetlerimizle, müşterilerimizin performansını, verimliliğini ve rekabet gücünü artırıyoruz. Hizmetlerimizi detaylı incelemek için tıklayın.

Consult Saga Eğitim ve Danışmanlık

Vizyonumuz

Özgün ve öncü metotlarıyla, değer yaratan çözümleriyle tercih edilen, güvenilen ve rakiplerince takip edilen bir organizasyon olmak

Misyonumuz

Çalıştığımız kurumları anlayarak, değer yaratan danışmanlık çözümleriyle, interaktif ve akılda kalıcı eğitimlerle bireylerin ve organizasyonların gelişimine destek olmak ve uzun soluklu ilişkiler kurmak. 

Temel Değerlerimiz

Değerlerimiz, şirketimizin kültürünü, karakterini ve kimliğini yansıtan, bizi biz yapan ve bizi diğerlerinden ayıran temel ilkelerdir. Değerlerimiz şunlardır:
  • Müşteri Odaklılık: Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini anlamak, onlara en uygun ve en etkili çözümleri sunmak, onların memnuniyetini ve sadakatini sağlamak için çalışıyoruz.
  • Değer Odaklılık: Yaptığımız işin müşterilerimize,  paydaşlarımıza, bize ve dünyaya bir değer yaratmasını ilke ediniriz, yarattığımız değere odaklanırız ve sürekli geliştiririz.
  • Kalite: Hizmetlerimizin kalitesini sürekli olarak iyileştirmek, müşterilerimize en yüksek standartlarda bir hizmet sunmak, sektördeki gelişmeleri ve yenilikleri takip etmek ve uygulamak için çabalıyoruz.
  • Yenilikçilik: Yaratıcı, özgün ve öncü metotlar geliştirmek, müşterilerimize farklı ve etkileyici bir deneyim sunmak, inovasyon kültürünü benimsemek ve yaymak için çalışıyoruz.
  • Takım Ruhu: Birlikte değer yaratıyoruz. Çalışanlarımızın, eğitmenlerimizin, danışmanlarımızın ve iş ortaklarımızın bir takım olduğunu biliyor ve onlara saygı, güven ve destek sunuyoruz.
  • Sosyal Sorumluluk: Topluma katkıda bulunmak, sosyal sorunlara duyarlı olmak ve çözüm üretmek, çevreye saygılı olmak ve sürdürülebilir bir gelecek için çalışmak için çabalıyoruz.
  • Paylaşım: Bilgiyi paylaşmak ve öğrenmek, sürekli gelişimin temeli olduğuna ilkemizden yola çıkarak bilgi ve tecrübelerimizi sürekli olarak paylaşırız, müşteri ve paydaşlarımızın öğrendiklerimizle kendimizi sürekli geliştiririz. 

Serifikalarımız

ISO 9001:2015

ISO 10002:2018

Doğaya Saygı Sertifikası

Kurumsal Bilgilerimiz

Fatura Bilgileri
Consult Saga Eğitim Danışmanlık Limited Şirketi
Metropol AVM Atatürk Mh. Ertuğrul Gazi Sk. A Blok Kat 21 No: 2E İç Kapı No: 331 34758 Ataşehir – İstanbul
Kozyatağı V.D. 2111328372

Banka Hesap Bilgileri (IBAN)
Consult Saga Eğitim Danışmanlık Limited Şirketi
QNB Finansbank A.Ş
TR03 0011 1000 0000 0104 6878 98

Sicil Bilgileri
Ticaret Sicil No: İstanbul / 332265-5
Mersis No: 0211132837200001

İndirmeler

Gizlilik Politikası